اطلاعات همایش
نام همایش : کنفرانس بین المللی یافته های نوین علوم انسانی، روانشاسی، حقوق و علوم اجتماعی
تاریخ همایش : 30 شهریور 1396
برگزار کننده همایش : .
شماره تماس همایش : تلفن: 09163162360 تلفن:09381421320
ایمیل/وب سایت همایش : http://ss.irconf.com     ایمیل: info@irconf.coom
توضیحات همایش :
ازخداوند متعال را سپاسگزاریم که توفیق داد تا برای سومین مرتبه در خدمت شما فرهیختگان و علاقمندان به تحقیق و پژوهش باشیم، شما عزیزانی که با تلاش شبانه روزی و دستیابی به آخرین یافته های علمی روز می کوشید تا قدم در راه خودکفایی این مرز و بوم بردارید. برگزاری کنفرانس علوم انسانی ، روانشناسی ، حقوق و علوم اجتماعی در کشور ارمنستان ایروان ، فرصتی است تا شاهد دستاوردهای پژوهشی ، نگاه کارشناسی شما عزیزان صاحب نظر در خصوص مسائل مربوطه باشیم، امید است این رویداد علمی ضمن تقویت ارتباط میان عالمان برجسته دانشگاه های داخلی و خارجی، امکان تبادل آخرین دستاوردهای مرتبط با محورهای کنفرانس را فراهم ساخته و بتوانیم گامی موثر در این عرصه برداشته باشیم.

در این راستا کمیته علمی واجرایی کنفرانس ، از تمامی اساتید ، پژوهشگران و مسئولان اجرایی دعوت می نمایند مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس و یا زمینه های مرتبط می باشد به صورت فردی و یا با مشارکت گروهی به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند . علاوه براین ، علاقمندان به این حوزه می توانند بدون ارائه مقاله ، به عنوان شرکت کننده آزاد از این رویداد علمی استفاده کنند.در همین راستا تلاش شده است تا عزیزانی که تمایل دارند بصورت حضوری در خدمتشان باشیم و از نزدیک با سایر اندیشمندان داخلی و خارجی کنفرانس ملاقات نمایند برای تسریع هزینه سفر مقرر گردیده است تا هزینه سفر به کشور ارمنستان را بصورت اقساط با انجام عقد قرار داد با یکی از دفاتر پرواز در ایران صورت گیرد. که شماره تماس و اطلاعات دفتر مورد نظر در صحفه اصلی سایت درج شده است.

امید است با حمایت محققان و صاحب نظران عزیزبتوانیم گامهای استواری در جهت ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه در حوزه های علوم تربیتی، روانشناسی و مطالعات اجتماعی- فرهنگی و سبک زندگی برداشته باشیم