مطالعات مدیریت فناوری اطلاعات

مطالعات مدیریت فناوری اطلاعات

تعداد کل مقالات : 118 مقاله

نشریه مطالعات مدیریت فناوری اطلاعات یک نشریه دسترسی-آزاد، دو سو-ناشناس، و همکار-بررسی می باشد که از سوی دانشگاه علّامه طباطبائی به عنوان دانشگاه پیشرو در علوم انسانی و اجتماعی در ایران منتشر می شود. این نشریه به منظور فراهم نمودن محیط فکری برای پژوهشگران ملّی و بین المللی با تمرکز بر مباحث مدیریت فناوری اطلاعات پایه گذاری شده است. این نشریه در پاسخ به پیشرفت های صورت گرفته در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات انتشار یافته و هدف آن انتشار مقالات با کیفیت که یافته های مرتبط با موضوعات مهم این حوزه را گزارش می دهند می باشد.   

به منظور دسترسی آسان و جهانی به آخرین یافته های پژوهشی، این نشریه به عنوان یک نشریه دسترسی-آزاد پایه گذاری شده است. با این وجود، نشریه هزینه ای برای بررسی، پردازش، و انتشار مقالات علمی از نویسندگان و یا نهادها و سازمان های پژوهشی طلب نمی کند. تمام مراحل اشاره شده برای چاپ مقاله از سوی دانشگاه علّامه طباطبائی پشتیبانی مالی می شود.

نشریه مطالعات مدیریت فناوری اطلاعات در دو نسخه چاپی و آنلاین منتشر می شود.


باتوجه به راه اندازی سامانه جدید نشریه "مطالعات مدیریت فناوری اطلاعات از پژوهشگران و دانشجویان محترم درخواست می گردد مقالات خود را پس از تکمیل بر اساس راهنمای نگارش نشریه، از طریق همین سامانه ارسال نموده و از مراجعه حضوری و یا ارسال مقاله از طریق پست به دفتر نشریه خودداری نمایند.

 

آدرس نشریه: تهران. انتهای بزرگراه همت. بلوار دهکده المپیک. دانشگاه علامه طباطبائی. دانشکده مدیریت و حسابداری

تلفن تماس نشریه  :  48392834-44737510

وب سایت نشریه :  http://ims.atu.ac.ir