تماس با ما

 
دفتر مرکزی: یزد. ساختمان پانتا 
 
صندوق پستی:  89175/314

 

دفتر هماهنگی چاپ و پست: تهران، میدان انقلاب، خیابان 16 آذر، روبروی درب دانشگاه

 Email: Pantajournal@gmail.com


 

سایت پایگاه نشریات علمی ــ تخصصی دانشگاهی ایران (پانتا)، فصلنامه های مختلفی را در خود جای داده است. این نشریات به دو دسته نشریات متعلق به پایگاه و نشریات نمایه شده تقسیم می شوند. عزیزان اگر می خواهند با مدیران نشریات نمایه شده تماس بگیرند و یا برای آنها مقاله ارسال بفرمایند، باید بر روی نشریه مورد نظر کلیک کرده و از اطلاعات تماس آن نشریه استفاده کنند.

اگر می خواهید مقاله ای برای نشریات متعلق به پایگاه ارسال کنید و یا با مسئولین آن مکاتبه کنید از روش های زیر استفاده بفرمایید:

ــ ارتباط مستقیم با مسئول هماهنگی نشریات جناب آقای محمد ماهانی (09135166342). دانشجویان و اساتید ارجمند دقت بفرمایید ممکن است به علت مشغله کاری، آقای ماهانی نتواند به تمام تلفن‌ها در همان زمان جواب دهد. لطفا اگر تماس گرفتید و موفق به صحبت با آقای ماهانی نشدید، از طریق پیامک و یا تلگرام موضوع خود را مطرح بفرمایید و کمتر از 24 ساعت با شما تماس گرفته خواهد شد.

ــ نحوه ارتباط دیگر با ما، پر کردن فرم سمت چپ صفحه است. فرم را با دقت پر بفرمایید تا اطلاعات و درخواست شما به مسئولین نشریه برسد و کمتر از 24 ساعت یا پاسخ را برای شما ایمیل خواهند کرد و یا با شما تماس خواهند گرفت. بنابراین تلفن خود را به درستی وارد کنید.

ــ سومین راه ارتباطی با ما، تماس با امور پژوهشی دانشگاه‌هایی است که نشریات با مجوز و حمایت آنها منتشر می‌شود. دقت داشته باشید هر نشریه ممکن است متعلق به یک دانشگاه خاص باشد و یا با همکاری دو یا چند دانشگاه چاپ شود. لطفا دقت کنید و به اشتباه به امور پژوهشی دانشگاه‌هایی که نشریه برای آنها نیست تماس نگیرید.

 

ــ نکته: پیام گیر تلگرام به شماره تماس 09135166342 بر روی سیستم تمام کارمندان پایگاه نصب شده است. بهترین طریق ارتباط با ما از همین پیام گیر تلگرام می باشد.


تماس مستقیم با ما: (برای ارسال مقالات. پیگری وضعیت مقالات)

دکتر محمد ماهانی  09135166342

(تماس از ساعت 8 صبح تا 8 شب. ارسال تلگرام 24 ساعته)

035-38206282 (تماس از ساعت 8 صبح تا 5 بعدظهر)

 

تماس مستقیم با ما: (برای هماهنگی همایش‌ها و چاپ آنها)

دکتر حسین بژکار       09135190042

035-38206282

 

لیست مدیران پایگاه:

ــ دکتر محمد علی ماهانی (مدیریت داخلی و هماهنگی)

ــ دکتر حسین بژکار (مسئول هماهنگی همایش‌ها)

ــ دکتر بهرام شادی پور (مدیریت چاپ و نشر)

ــ هوشنگ امیری (مدیریت پست فصلنامه‌ها)

 

کارمندان و ویراستاران داخلی

ــ الهام خورشیدی

ــ نسرین فتحی زاده

ــ فاطمه شایان فرد

ــ سیما روشنی آزاد

ــ سپیده کازرونی