سامانه ثبت همایش جدید

دبیران و مجریان محترم همایش:

پایگاه نشریات علمی ــ تخصصی دانشگاهی ایران (پانتا) به منظور بهره وری بهتر و کمک معنوی به همایش‌هایی که در سطح ملی و بین المللی انجام می‌شوند، فضایی را ایجاد کرده است تا این همایش‌ بهتر شناخته شوند و دستاوردهای آنان در دسترس عموم پژوهشگران و دانشجویان عزیز قرار بگیرد. اگر خواهان نمایه شدن همایش خود در سایت پانتا هستید، لطفا به موارد زیر توجه بفرمایید:

الف) کادرهای زیر را پر کنید و هر گونه مدارکی اعم از پوستر همایش، مدارک همایش، مدارک ISC شدن همایش و غیره را که در اختیار دارید برای ما آپلود بفرمایید.

ب) پایگاه پانتا صرف چکیده مقالات را در سایت بارگذاری می‌کند و از نمایه کردن متن کامل مقالات همایش خودداری می‌کند (به صورت کاملاً رایگان). البته مدیران همایش برای نمایه سازی فایل کامل مقالات همایش می‌توانند با دکتر محمد ماهانی مسئول هماهنگی پایگاه ارتباط برقرار کنند. 09135166342

ج) وقتی کادرهای زیر را پر فرمودید، یک تفاهم نامه همکاری برای شما ارسال می شود. شما تفاهم نامه را امضاء و مهر بفرمایید و لوگوی پایگاه را در سایت و پوستر خود درج کنید. متقابلاً پایگاه نیز اطلاعات همایش شما را در پایگاه درج خواهد کرد و در اطلاع رسانی کمک خواهد نمود.